שמירה וניקוי מוצרי עור September 01 2014

אם כבר השקעתם את הכסף שלכם במוצר עור איכותי אתם בטח יודעים שעור דורש טיפול.

 

השאלה הראשונה שתמיד שואלים אותנו, לא משנה אם זה תיק, ארנק, או חגורה מעור, היא: "מה הדרך הטובה ביותר לשמור על העור?". זאת שאלה נהדרת, בגלל שעם טיפול נכון המוצר שלכם יכול להחזיק לנצח. בניגוד לאמונה הרווחת, טיפול בעור, ניקוי ותחזוקה שלו לא צריך להיות קשה. אתם יכולים לטפל בתיק העור, הארנק או החגורה שלכם עם מוצרים שיש בכל בית - כדי לוודא שאתם מאריכים את השימוש של מוצרי העור שלכם לשנים הבאות.

 

ראשית, בואו נדבר על אחסון של עור. זהו המרכיב החשוב ביותר של טיפול בעור, כי אם פריט העור שלכם מאוחסן כמו שצריך, אתם יכולים להאריך את חייו לאין שיעור. אתם צריכים לוודא שאתם מאחסנים את השקעת העור שלכם כמו שצריך, באזור שבו הטמפרטורה היא סבירה (לא חם מאוד או קר). אתם גם רוצים להימנע מאזורים יבשים או מאזורים שיש בהם כמות מוגברת של לחות. נקודה נוספת שחשוב להזכיר היא שאתם רוצים לשמור על מוצרי העור שלכם ממקומות שבהם הם יכולים להירטב. הסביבה בה העור נמצא משחקת תפקיד חשוב בשמירה עליו.

 

אם העור שלכם התלכלך, אתם בטח תרצו לדעת שאפשר לנקות אותו כדי לעזור לו להיראות שוב חדש. 30 שניות זה כל מה שנדרש! וזה ייתן מראה חדש לגמרי למוצר. בדרך כלל אתם רק צריכים קצת מים וסבון מיד כשהפריט מתלכלך. או לחלופין אם אתם רוצים לקנות עור בחנות יד שנייה תוודאו שהוא מלוטש היטב.

 

לפעמים לא חושבים על זה, אבל מוצרי עור יכולים להיות מוכתמים, אל תחשבו שהמוצר נהרס ולא יחזור להיות לעולם כמו שהיה. הסרת כתם אפשרית גם מפריטי עור. למעשה, כתמים ירדו בקלות עם מים וסבון על האזור הפגוע. מה שאתם אולי לא יודעים הוא שדם, שמן ושעווה בחלק מהמקרים יכולים לרדת באמצעות מים וסבון בלבד גם כן.

 

לבסוף, אנחנו רוצים לנטרל את הריחות הרעים מפריטי העור שלכם, כי עור נוטה לעתים קרובות להחזיק את הריחות האלה. ברגע שהם שם, הם עקשנים ולכן חשוב לדאוג להוציא את הכתם מהר. אם לבסוף לא הצלחתם לבדכם להסיר את הריח והכתם מהעור, אנו ממליצים לכם לפנות למומחה עור שיעזור לכם להסיר את הכתם באופן שלא יפגע בצורה ובמרקם של העור.

 

זכרו כי, מעל לכל, אתם רוצים למנוע מהעור שלכם לקבל צורה אחרת, ריח רע או אפילו להתייבש. אם תשתמשו בעצות שלנו תוכלו להבטיח לעצמכם שהמוצר שקניתם יחזיק לאורך זמן רב מאוד.